Mazda
ALZ, s.r.o. Mazda Prešov

Mazda2

Malé rozmery, veľká sloboda

 

Zaujme, eště skôr ako sa do nej posadíte


Mazda2 je obratná a štýlová. Dizajnový jazyk KODO – duša pohybu sa postaral o vytvorenie auta s hravým, avšak elegantným elánom. Mazda2 ide nad rámec sofistikovaného dizajnu exteriéru a ponúka nižšie emisie CO2 a vylepšené bezpečnostné prvky. Mazda2 je auto, ktoré s vami pohne ešte skôr, ako ju budete riadiť – v meste aj mimo mesta.

 

Mazda2 - Nový dizajn, rovnaká veľkosť

 

Nový dizajn, rovnaká veľkosť

Mazda2 je navrhnutá podľa nášho dizajnérskeho jazyka KODO – duša pohybu. Náš najmenší model v ponuke má nový vzhľad, ktorý zaujme a pritiahne na prvý pohľad.

 

Mazda2 - Posaďte sa

 

Posaďte sa

Vychutnajte si komfort našich prepracovaných sedadiel, ktoré znižujú únavu a v ktorých si jazdu užijete ešte viac.

 

Mazda2 - Pokoj mysle

 

Pokoj mysle

U nášho podvozku, navrhnutého v duchu architektúry Skyactiv, pracujú pneumatiky a sedadlá v dokonalej harmónii a umocňujú váš pôžitok z jazdy, pretože znižujú hluk a vibrácie. Užite si väčšie pohodlie v tichšej kabíne, budete počuť v nej iba zvuky, ktoré počuť chcete.

 

Mazda2 - Jazda s istotou

 

Jazda s istotou

Jazdite s istotou vďaka vylepšeným bezpečnostným funkciám i-Activsense, ako je adaptívny tempomat MAZDA (MRCC), vylepšený systém SCBS na prevenciu čelného nárazu v mestskej prevádzke a asistent udržiavania v jazdnom pruhu (LKA). K svojej Mazde2 aj okoliu budete cítiť puto ako nikdy predtým.

 

 

Mazda2 Takumi Plus


Mazda2 Takumi Plus má mestský charakter, vrátane 16“ lúčových zliatinových diskov kolies a zatmavených okien na ochranu vášho súkromia aj na miestach s množstvom ľudí. Vďaka najmodernejším technológiám, ako je nová zadná kamera a zadné senzory, spája Mazda2 Takumi Plus vzrušujúcu svižnosť a zábavu do osobitej jazdy. Ponúka prvotriedny, na vodiča zameraný, interiér pod dohľadom vyspelých bezpečnostných technológií.

Kabína vozidla Mazda2 Takumi Plus je zameraná na vodiča s vylepšeným konceptom sedadiel. Ponúka komfortné funkcie, ako sú vyhrievané sedadlá, automatická klimatizácia a štartovanie tlačidlom. Len ťažko by ste našli dokonalejší komfort v inom malom vozidle.

Mazda2 Takumi Plus

 

Bezpečná a sebavedomá

Zatmavené okná zdokonaľujú vzhľad a bezpečnostné prvky, napríklad systém monitorovania mŕtveho uhla, systém varovania pred opustením jazdného pruhu, zaisťujú sebaistú jazdu. Technológia Mazda M Hybrid prináša plynulejšiu jazdu a pomáha znižovať spotrebu paliva.

 

Mazda2 Takumi Plus

 

Elegantné nové zliatinové disky kolies

16" zliatinové disky kolies dodávajú modelu Takumi Plus športovejší a pôsobivejší vzhľad. Nový zadný a predný nárazník dotvára stabilnejší charakter.

 

 

Vylepšenia zo všetkých strán


Od ušľachtilej mriežky chladiča a svetlých, 16“ zliatinových diskov kolies až po adaptívne LED svetlomety – Mazda2 2020 prináša omnoho viac než len prepracovanú estetiku. Vďaka pokročilým bezpečnostným funkciám, medzi ktoré patrí napríklad systém sledovania mŕtveho uhla a zadné a predné parkovacie senzory, je jazda aj parkovanie príjemnejšie. A s obľúbenou skladbou, ktorá sa prehráva cez Apple CarPlay™, si už nebudete želať nič navyše.

Mazda2
Mazda2
Mazda2
Mazda2

 

Aké to je jazdiť v modeli Mazda2 roku 2020


Vďaka technológii Skyactiv, systémom G-Vectoring Control Plus, Mazda M Hybrid a rozšírenému radu technologických prvkov prináša Mazda2 2020 vzrušujúci, avšak plynulý zážitok z jazdy s upokojujúcim zmyslom kontroly nad vozidlom a zodpovedným využívaním paliva. Zažite Jinba Ittai, spojenie medzi vozidlom a vodičom, ako nikdy predtým.

 

REZERVOVAŤ TESTOVACIU JAZDU

 

Zvoľte si úroveň výbavy


Získajte viac informácií o rôznych stupňoch výbavy modelu Mazda2 2020 a o tom, čo obsahujú.

 

 

Mazda2 - Challenge
Mazda2 - Takumi
Mazda2 - Takumi Plus

 

 

S centrálnym zamykaním s diaľkovým ovládaním, elektrickými zámkami dverí a tlačidlom na štartovanie motora je Mazda2 2020 bezpečnejšia a ľahšie sa do nej nastupuje. S takouto výbavou si Mazdu2 užijete. Čierne látkové čalúnenie a zdokonalený koncept sedadiel poskytujú vyšší komfort.

Ideálne vozidlo pre tých, ktorí nechcú zmeškať žiadne podujatie v mestskej džungli a radi cestujú pohodlne: Mazda2 Takumi 2020 zaujme klimatizáciou a tempomatom, ako aj volantom a hlavicou radiacej páky s koženým čalúnením.

Väčší dôraz na technologické funkcie, ako je automatické stmievanie vnútorného spätného zrkadla a adaptívne LED svetlomety, zaručuje príjemnú jazdu. Vylepšená koncepcia sedadiel, zatmavené zadné sklo a zadné bočné okná a funkcia Apple CarPlay® prispievajú k skvelej kombinácii pohodlia a bezpečnostných prvkov. Lesklá čierna mriežka chladiča, charakteristické svetlomety a svetlé 16“ zliatinové disky kolies vytvárajú mohutný vzhľad.

 

Zostaňte v kontakte s modelom Mazda2


Objavte viac informácií o modeli Mazda2. Vyskúšajte vozidlo alebo si pozrite naše brožúry.

 

KONFIGURÁTOR TESTOVACIA JAZDA CENNÍK BROŽÚRA

 

ALZ, s. r. o. Mazda Prešov

Východná 19C/13395
080 01 Prešov
IČO: 36461806

Predaj
  +421 903 635 861, +421 910 931 001
E-mail: info@mazdapresov.sk

Servis
  +421 911 015 613, +421 903 775 784
E-mail: olha@mazdapresov.sk

PREDAJ


Tel:+421903635861

Tel:+421910931001

Tel:+421911015612

SERVIS


Tel:+421911015613

Tel:+421911017099

Tel:+421903775784